O projektu

INALCO je specializovaným dodavatelem materiálů a služeb ve stavebnictví, architektuře a designu interiérů. Posláním  společnosti Inalco je vyvolání změny prostřednictvím globálního vedení v oblasti inovací za účelem vytváření nových řešení a budoucích trendů s cílem poskytnout nejlepší konkurenční výhody a maximální přidanou hodnotu. Potřeby dnešních obytných prostor inspirovaly společnost Inalco k vývoji keramických desek iTOPKer.

Barkotex Praha spol. s r.o., je společnost která se již od roku 1991 zabývá dodávkou a odbornou montáží především podlahových krytin. Na českém trhu výhradně zastupuje např. americké výrobce firmy Shaw Industries a Clayton Miller Hospitality Carpets, je výhradním dovozcem firem Designflooring, zastupuje firmy Forbo,  Princ Parket, kuchyně CESAR, či designový nábytek firem RIFLESSI, ORME, SALOTE  a zastupuje na českém trhu i společnost Inalco.

MosaicTech s.r.o. je rodinná kamenická firma podnikající v oboru zpracování kamene od roku 2004. Výrobu řídí specialisté s dlouhodobou zkušeností ve výrobě a zpracování především konglomerovaného kamene, v posledních letech se společnost stále více zaměřuje na materiály typu velkoformátová keramika a aktuálně již zpracovává keramiku DEKTON od společnosti Cosentino, keramiku NEOLITH či LAMINAM a v neposlední řadě i keramiku iTOP KER od společnosti Inalco.

Spojení Barkotex a MosaicTech  je vyústěním vzájemné spolupráce těchto dvou firem. Na českém trhu společně a výhradně zastupují i společnost Inalco v distribuci a zpracování materiálu iTOP Ker.

Provozovatelem tohoto webu je obchodní partner společnosti MosaicTech a to společnost Dekor Kreativ s.r.o.

DekorKreativ je i distributorem hotových výrobků z kamene a keramiky a provozuje i online kamenickou dílnu www.kamenda.cz , kde si zákazník může zakoupit výrobek z kamene či keramiky, vytvořit poptávku na zakázkovou výrobu či zakoupit prostředky na čištění a údržbu těchto materiálů.

×